fbpx
+38 (068) 875-41-24

Яєчний порошок

Яєчний порошок

Порошок яєчний – це натуральний замінник курячих яєць. Продукт є переробленою до однорідної маси суміш жовтків і білків, яка проходить етапи сушіння при високих температурах.

На вигляд – це дрібні світло-жовті гранули, які швидко розчиняються у воді і мають яскраво виражений яєчний запах. Завдяки сучасним технологіям виробництва та термічній обробці продукт за хімічним складом ідентичний свіжим яйцям і має аналогічні корисні властивості. А головне – не містить сальмонели, тому його сміливо можна додавати до харчових продуктів.

Де використовується сухий яєчний порошок?

Враховуючи, що продукт достатньо концентрований за складом, він не підходить в їжу людям, які страждають на алергію. Якісний продукт, виготовлений під суворим мікробіологічним контролем, використовується у таких сферах:

 1. Хлібопекарське виробництво: замінює сирі яйця та використовується для випікання здобної випічки.
 2. Кондитерська справа: додають у тісто для солодких млинців, тістечок, тортів.
 3. Домашня кулінарія: використовується для приготування домашнього майонезу, соусів, омлетів, кляру для обсмажування м’яса чи риби.

Чим корисний яєчний порошок?

Яєчний порошок містить велику кількість корисних мінеральних елементів, а також ненасичених жирів та легкозасвоюваного білка. Для людини продукт цінний тим, що зберігає користь сирих яєць і включає високу концентрацію нутрієнтів. Також до списку корисних властивостей можна додати:

 • засвоєння кальцію;
 • регулювання ліпідного обміну;
 • мінералізацію кісткової тканини;
 • нарощування м’язової маси;
 • зміцнення імунітету;
 • стабілізація артеріального тиску;
 • покращення регенерації тканин на клітинному рівні;
 • зміцнення зубної емалі, та багато іншого.

Харчовий продукт сприяє покращенню пам’яті та концентрації уваги.

Чому варто купити у нас яєчний порошок?

У нашому інтернет-магазині Vkorm на яєчний порошок ціна є однією з найнижчих по Україні. Плюс ми пропонуємо доставку в будь-який регіон зручними для вас транспортними компаніями та продаж продукту від виробника оптом, великим обсягом. Харчовий концентрат ми зберігаємо у строгому дотриманні температурного режиму та відносної вологості.

Зв’яжіться з нашим менеджером по телефону для того, щоб правильно розрахувати кількість продукту для закупівлі та вартість замовлення.