fbpx
+38 (068) 875-41-24

Органічне добриво

Органічні добрива

Комплексне органічне добриво використовується аграріями як безпечне та натуральне підживлення. За рахунок своєї природної тварини або рослинного походження такий продукт екологічно чистий містить у складі ряд корисних мікроелементів і поживних речовин, як калій, фосфор, азот, а також біологічно активні компоненти, які потрібні для росту рослин.

Де використовують комплексні органічні речовини добрива?

Продукція створюється на основі результатів життєдіяльності живих організмів та суміші залишків рослинних компонентів. Таке підживлення в рази покращує структуру ґрунту, за рахунок чого підвищується його родючість.

Універсальне органічне добриво можна використовувати на всіх видах ґрунту, включаючи їх піщаний та кислий різновид, а також для вирощування будь-яких культур. Гумінові препарати із додаванням мінеральних елементів підвищують урожайність у середньому на 20-30%.

Чим корисна органіка?

Рішення купити органічне добриво для городу є оптимальним, тому що зумовлено такими факторами:

  • Підживлення сприяє повноцінному живленню та росту рослин. Продукт насичує та збагачує ґрунт поживними компонентами, включаючи мікроелементи, фосфор, калі та азот, завдяки яким підтримується здоров’я насаджень, активно розвивається їх коренева система.
  • Продукт покращує структуру ґрунту, робить його повітропроникним. Вода краще утримується у ґрунті та довше підживлює рослини. За рахунок цього створюється ідеальне середовище для кореневої системи, а всі поживні речовини, що надходять, набагато краще засвоюються.
  • Підвищується родючість ґрунту, і рослини стають більш стійкими до шкідників та хвороб. Причому ці якості зберігаються досить тривалий час, ґрунт збагачується, стає здоровішим, рослини отримують імунітет, а значить, підвищується врожайність.

Чому варто купити органічні добрива у нас?

Ми пропонуємо:

  1. підживлення із ретельно обробленої сировини природного походження;
  2. вигідну ціну за 1 кг якісного добрива – від 19,90 грн.;
    допомога менеджера з вибору продукту та необхідного обсягу;
  3. швидку обробку замовлення та доставку по Україні.

А головне – наше добриво не викличе окислення ґрунту, а значить безпечне та ефективне!