fbpx
+38 (068) 875-41-24

Кормові дріжджі

Кормові дріжджі

Кормові дріжджі – це харчова добавка на основі білка, якою насичують готовий корм свійської птиці та тварин, щоб підвищити в ньому кількість протеїну. Так, вміст цього компонента, наприклад, в вівсі, кукурудзі чи пшениці не більше 12%. А для забезпечення нормальної життєдіяльності худоби необхідно, щоби цей показник становив не менше 15-20%.

Де використовуються дріжджі для бройлерів?

Продукт повсюдно застосовується:

  1. У фермерських господарствах по вирощу різних видів птиці. Це дозволяє прискорити зростання м’язової маси, зміцнити імунітет, покращити травлення та повноцінне засвоєння кормів.
  2. Дріжджі для курей несучок. Такий продукт зазвичай становить не менше 5-7% від сумарного раціону птахів. Співвідношення харчової добавки до їжі визначається з урахуванням призначення курей, їх віку та продуктів, які включені до складу кормів.
  3. Кормові дріжджі для свиней та поросят. Це допомагає домогтися збільшення м’язової маси, корисної ваги, а також виростити вгодованих і здорових вихованців. Середня норма добавки підгодівлі не перевищує 3% від загальної кількості їжі. Продукт додають щодня до раціону тваринам, попередньо змішуючи з комбікормом.
  4. Кормові дріжджі для птиці (для індиків та для качок). Добавка допомагає поповнити кількість корисних речовин в організмі, збільшити енергетичну цінність їжі, що поглинається, прискорити зростання птиці та її повноцінний розвиток.

Чим корисна кормова добавка для ВРХ?

  • для корів: продукт дозволяє значно зменшити витрати на придбання замінника незбираного молока. За допомогою підгодовування біло легше та швидше засвоюється, сприяє швидкому зростанню телят, допомагає зміцнити їхній імунітет;
  • для кіз: білок потрібний тваринам кожному етапі їх розвитку. Він впливає на набір ваги, зростання, формування м’язової маси та вироблення молока в період лактації. Це необхідно підтримки рентабельності свого подвір’я;
  • для кроликів: так як у складі кормової добавки є амінокислоти та вітаміни, то продукт сприятливо впливає на запліднення тварин, на їх імунітет, поліпшення апетиту, обмін речовин та швидкий набір ваги.

Чому варто купити у нас?

Ми пропонуємо якісний та перевірений продукт за ринковою ціною. Поставляємо кормові дріжджі у будь-якому обсязі, організуємо швидку доставку по Україні, а також проконсультуємо з питань вибору та правильного додавання продукту до раціону.