fbpx
+38 (068) 875-41-24

Кукурудзяне борошно (ультра тонкий помол)

Кукурудзяна мука

Кукурудзяне борошно тонкого помелу – корисний продукт, який у деяких кухнях світу вважається традиційним та універсальним інгредієнтом. Для його виготовлення ретельно переробляються попередньо очищені від зародків, оболонок та сміття кукурудзяні зерна.

Ми пропонуємо на вибір купити кукурудзяне борошно різного ступеня помелу для приготування різних страв, а також хлібобулочної випічки.

Де використовується?

Продукт на вигляд нагадує порошок, складається з дрібних гранул і стає все популярнішим, особливо серед людей, які намагаються вживати здорову їжу.

  1. Крім харчової галузі, борошно кукурудзяне активно застосовується фермерами та аграріями для догляду за городом чи садом, а також у косметології як компонент у складі кремів.
  2. Борошно великого помелу застосовується в кулінарії для приготування соусів, кондитерських або хлібобулочних виробів, також підходить для дитячого та дієтичного харчування.
  3. Продукт середньої допомоги застосовується як інгредієнт при виготовленні кормів для домашніх тварин і фермерської худоби;
  4. Борошно дрібного або ультратонкого помелу – чудовий варіант для збалансованого харчування.

Ціна за кг та як її обирають?

Ціна залежить від типу помелу та якості виробництва. Щоб правильно вибрати продукт, необхідно спочатку точно визначитися, з якою метою він купується. Якщо купити борошно грубого помелу для випікання, то готові вироби будуть дуже твердими та несмачними.

Чим корисна та її ціна у нашому магазині?

Це універсальний продукт, який відрізняється:

  • високою поживною цінністю;
  • здатністю покращити травлення;
  • регулювання рівня цукру в крові;
  • наявністю великої кількості клітковини;
  • вмістом у складі складних вуглеводів, що насичують організм енергією;
  • широким розмаїттям сфер застосування.

Чому варто купити кукурудзяне борошно у нас?

На нашому сайті ви можете купити кукурудзяне борошно за ринковою ціною за кг, рекомендовану виробником. Ми організуємо швидку доставку по Україні та відвантажимо вам продукт у будь-якому обсязі. Вибрати борошно, визначитися з помолом і дізнатися про нюанси її виробництва, зберігання та транспортування ви можете, зв’язавшись за контактним номером з нашим менеджером.