fbpx
+38 (068) 875-41-24

Соєве борошно

Соєве борошно

Соєве борошно – це цінний харчовий продукт на основі насіння чи шроту. Від аналогів продукт відрізняється набагато більшим вмістом у складі білка та мінеральних елементів. Зовні дуже нагадує пшеничне борошно, проте має легкий, приємний горіховий аромат та жовтуватий колір.

Де використовується борошно соєве та його види

Сфера застосування – широка:

  1. Виробництво хлібобулочних виробів, наприклад, пластівців для сніданків, макаронів, печива, хліба тощо.
  2. Альтернатива яйцям для скріплення різних харчових компонентів.
  3. Згущувач різних соусів.
  4. Заміна білка тваринного походження та приготування дієтичних страв.
  5. Основа меню для людей, які страждають на надмірну вагу: сприяє активному спалюванню жиру.

Найчастіше цей продукт додають під час виготовлення різної випічки. Завдяки йому готовий виріб виходить більш ніжним та об’ємним, з пухкою, пористою структурою.

У нас ви можете вибрати один або кілька видів продукту, замовити та купити, соєве борошно буває:

  • напівзнежиреної: виготовляється на основі макухи бобових культур за технологією відділення жиру;
  • знежиреної: виробляється під дією високих температур із шроту, тобто сировини, яка залишається після переробки бобів та відділення олії;
  • не знежирена: у складі соєві боби.

На ринку найпопулярнішим і затребуваним продуктом залишається знежирене борошно. З неї можна готувати корисні, поживні та дієтичні страви, зберігаючи своє здоров’я.

Якщо ви вирішили “куплю”, вам обов’язково треба знати, чим корисний продукт!

Кілька років тому соєве борошно вживали в основному люди, які страждають на цукровий діабет або харчову алергію. Їм було важливо дотримуватися правильного харчування та вживати в їжу натуральні та нешкідливі продукти.

Сьогодні цей компонент часто зустрічається у повсякденному меню маленьких дітей, людей похилого віку, а також спортсменів, які займаються активними тренуваннями. А все обумовлено особливостями складу: у соєвому насінні присутні близько 40% корисного білка та амінокислот, що дуже нагадує склад м’ясного продукту. Та й ступінь засвоєння прирівняний до молочного казеїну.

Чому варто купити у нас?

На сайті представлена добірна соєва мука, ціна рекомендована виробником, тому не вище ринкової. Працюємо з доставкою по Україні. Весь асортимент у наявності, дзвоніть!