fbpx
+38 (068) 875-41-24

Премікси

Премікс

Премікс – вітамінно-мінеральний комплекс, який додають у комбікорми для фермерської худоби та свійських тварин. Це компонент, який у сухому вигляді використовується в технічній та харчовій промисловості. Склад продукту насичений біологічно активними речовинами.

Як наповнювач у премікс входить трав’яне борошно, макуха, дріжджі, висівки та подрібнене зерно. Також у складі є низка корисних компонентів – ферменти, мікроелементи, амінокислоти та вітаміни. У концентраті присутні протимікробні препарати та антиоксиданти, які позитивно впливають на організм птахів та тварин.

Де використовується вітамінний премікс?

Збагачений склад продукту використовується:

 • у технологічних процесах;
 • у комбікормової галузі;
 • у фармацевтичному виробництві;
 • у полімерній та гумотехнічній промисловості.

Найактивніше застосування премікси знайшли саме у сільському господарстві як корисну добавку в корм птиці або худобі. Це дозволяє в рази збільшити ефективність і якість тваринництва і отримати більш високі показники щодо молочної продукції, виробництва здорового молодняку, несучості і так далі.

Чим корисний премікс для тварин?

З урахуванням того, як щороку зростає попит до результатів діяльності птахофабрик та тваринницьких ферм, їхнє керівництво змушене переглядати та змінювати застарілі методики годування тварин. Звичайний корм не може впоратися з поставленими завданнями та забезпечити інтенсивне зростання та здоровий розвиток. Тому для отримання збалансованого кормового харчування потрібні премікси.

Декілька плюсів на користь продукту:

 1. Підвищення імунітету тварин та птахів.
 2. Значне зростання продуктивності.
 3. Поліпшення смакових та якісних показників продуктів (яєць, м’яса, молока).
 4. Прискорення обмінних процесів.
 5. Зміцнення кісток та суглобів.
 6. Запобігання випаданню пір’я.
 7. Прискорене зростання.

Чому варто купити у нас?

Наш інтернет-магазин преміксів пропонує якісний продукт із ретельно відібраної сировини, насичений вітамінним та мінеральним комплексом. Ми дотримуємось усіх вимог щодо зберігання продукту при особливому температурному режимі та вологості, тому впевнені у збереженні в ньому всіх цінних властивостей. Ви можете купити премікс у будь-якому обсязі та замовити доставку по Україні.